Złote Gody, czyli fotoreportaż pełen miłości

impreza rodzinna, duża rodzina, 50. rocznica ślubu

W magiczną noc przesilenia letniego miałam przyjemność uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu – 50. rocznicy ślubu niezwykłych ludzi. To nie był zwykły reportaż fotograficzny, zwykła dokumentacja wydarzenia. To była podróż przez wspomnienia, które przypomniały, jak ważna jest miłość, rodzina i przyjaciele. I lekcja o tym, jak ważne jest celebrowanie życia. Cieszę się, że mogłam uwiecznić te niezwykłe … Dowiedz się więcej

Z miłości do muzyki

Miałam okazję uczestniczyć w pięknym wydarzeniu. Pod rożnymi względami pięknym. To było otwarcie Biblioteki Narodowej w jednym z najpiękniejszych pałaców Warszawy – Pałacu Rzeczpospolitej. Znamienici goście, cudowni wykonawcy i mój ulubiony Maestro. Uczta dla duszy, oka i ucha.Otwarcie Pałacu poprzedził wyjątkowy koncert. Zaprezentowany został utwór Słowo, który – specjalnie na tę okazję – skomponował Tadeusz Wozniak, … Dowiedz się więcej