Portret biznesowy


Klasyka czy szalony kolor? Studio, przestrzeń biurowa czy plener? Różne stylizacje? Proszę bardzo! Wszystko zależy od Ciebie. No... prawie wszystko 😉

Napisz do mnie czy potrzebujesz nowy portret biznesowy na LinkedIn, zdjęcie do CV czy może portret autora do książki, którą właśnie piszesz. Szczegóły uzgodnimy podczas  konsultacji przed sesją. Oferuję kilka pakietów usług – na pewno dobierzemy odpowiedni dla Ciebie. 

Nie ma ludzi niefotogenicznych! Są tylko ci słabo sfotografowani 😉

Specjalizuję się w fotografii portretowej i - wierz mi - słyszałam setki razy: „nie lubię siebie na zdjęciach”, „potrzebuję z zdjęcie profilowe, ale jestem niefotogeniczna/ny”.
Sama tam byłam 😉

Bez wchodzenia w psychoterapię: porozmawiajmy. Na początku po prostu porozmawiaj ze mną. Efekty mogą Cię zaskoczyć 😁

Jednak nikt lepiej nie opisze Twojej pracy, jak jeden z zadowolonych klientów 😉

Bardzo polecam współpracę z Katarzyną!
Podczas naszej sesji wizerunkowej zachowała równowagę między uważnością na moje potrzeby a własną kreatywnością i sprawnym zarządzeniem sesją.
Dzięki temu, że atmosfera była swobodna, pozowanie było przyjemnością.
Katarzyna uważnie słuchała i prowadziła mnie też za rękę przez cały proces fotografowania; czułem się zaopiekowany, a to dużo dla mnie znaczy. No, i mam zdjęcia, jakich oczekiwałem!

Krzysztof Manthey/Profesjonalne wsparcie w zmianie, kryzysie i rozwoju
Ostatni raz swoje zdjęcie profesjonalne popełniłam 10 lat temu. Od długiego czasu szukałam fotografki, która spojrzy na mnie szczerze i zrobi zdjęcie, które nie będzie po prostu moim odbiciem w lustrze. Efekt sesji przeprowadzonej przez Katarzynę przerósł moje oczekiwania. Z najczystszym sumieniem polecam.

Helena Paczuska/Regional Manager Reference Solutions, Eastern Europe, Russia and Central Asia w Elsevier
Pełen profesjonalizm nie tylko w pracy nad samą fotografią ale również w zrozumieniu celowości samych zdjęć oraz ich odbiorze. Kluczem do dobrego efektu jaki przedstawia Kasia jest pierwsza rozmowa i pełne zrozumienie oczekiwanego efektu, Gorąco polecam !!!

Jarosław Dankowski/Networking Sales Manager at Dell Technologies | Business Development Manager | Regional Business Manager
Serdecznie zapraszam 😃